Reklamacje i zwroty

Reklamacje

W przypadku wystąpienia usterki lub uszkodzenia w pierwszej kolejności należy skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną.

W zgłoszeniu reklamacyjnym prosimy o podanie: nazwy reklamowanego produktu, szczegółowego opisu usterki lub uszkodzenia, numeru faktury/zamówienia.

Po rozpatrzeniu zgłoszenia reklamacyjnego wyślemy wiadomość e-mail z odpowiedzią i dalszą instrukcją postępowania.

Reklamowany towar należy dostarczyć osobiście lub wysłać na adres sklepu stacjonarnego – Domovo, ul. Jagiełły 11, 41-800 Zabrze.

W szczególnych przypadkach zamiast dostarczenia towaru do siedziby możemy poprosić o wykonanie zdjęć i przesłanie ich drogą elektroniczną.

Dostarczany towar musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport do sklepu. Powinien być kompletny i posiadać oryginalne etykiety lub naklejki umożliwiające jego identyfikację.

Reklamowany towar można odebrać tą samą drogą, jaką został do nas dostarczony – w salonie stacjonarnym lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Reklamacji nie podlegają produkty zamontowane chyba, że wada wystąpiła podczas użytkowania.

Masz pytania? Napisz do nas na adres: kontakt@domovo.eu lub zadzwoń +48 693 114 311.

Dla ułatwienia zwrotu towaru polecamy pobrać formularz.

Zwroty

Masz prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy prosimy wysłać na adres: Domovo, ul. Jagiełły 11, 41-800 Zabrze lub drogą elektroniczną na adres e-mail: kontakt@domovo.eu

Zwracany towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób zabezpieczający przed jego uszkodzeniem w trakcie transportu. W miarę możliwości produkty powinny być zapakowane w oryginalne opakowanie. Towar powinien być zwrócony wraz z kompletnym wyposażeniem i akcesoriami.

Koszt zwrotu towaru ponosi Klient.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje w odniesieniu do umów:

  • o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo do odstąpienia od umowy;
  • w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Masz pytania? Napisz do nas na adres: kontakt@domovo.eu lub zadzwoń +48 693 114 311.

Dla ułatwienia zwrotu towaru polecamy pobrać formularz.