Metody płatności

Gotówka

Za zamówione towary możesz zapłacić kurierowi gotówką przy odbiorze zamówienia lub w sklepie odbierając towar osobiście.

Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku do wykonania przelewu. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przez nas wpłaty.

Szybkie płatności

Składając zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę Przelewy24 – naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu księgowana jest na koncie. Po potwierdzeniu płatności i akceptacji przez Przelewy24 wyślemy do Ciebie zamówione towary lub zamówimy je u producenta.

Karta płatnicza

Podobnie jak w szybkich przelewach, płatność realizowana jest za pomocą strony Przelewy24. Możesz też dokonać płatności poprzez standardowy terminal płatniczy, przy odbiorze towaru w naszym punkcie.

Zapłatą kartą płatniczą lub poprzez Przelewy24 wiąże się z dodatkową opłatą w wysokości 1,5% od wartości zamówienia. Prowizja jest liczona łącznie z kosztami dostawy i automatycznie doliczana przy wyborze rodzaju płatności.

E-raty

Innowacyjny system ratalny udostępniany przez Przelewy24 to całkowicie internetowe rozwiązania umożliwiające dokonanie transakcji online, bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności.

Przebieg transakcji za pośrednictwem systemu e-raty w Przelewy24:

  1. Wybierasz jako formę płatności e-raty i zostajesz przeniesiony na stronę banku, gdzie wypełniasz wniosek kredytowy.
  2. Po złożeniu wniosku, powracasz na stronę sklepu, wniosek trafia do analizy do banku, a Ty otrzymujesz potwierdzenie złożenia wniosku.
  3. Po pozytywnej weryfikacji, bank wysyła umowę kredytową do akceptacji.
  4. Akceptujesz umowę on-line.
  5. Ostateczne potwierdzenie jest informacją dla nas, że możemy realizować zamówienie.