Koszty wysyłki

Odbiór osobisty

Zamówione produkty możesz odebrać bezpłatnie w naszym punkcie w Zabrzu, ul. Władysława Jagiełły 11. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu.

Przesyłka kurierska

Koszty dostawy zależą od wielu czynników, takich jak np. wartość zamówienia, gabaryt towaru, forma płatności. Koszty te są wyliczane dynamicznie w zależności od wybranych przez Ciebie opcji i prezentowane w koszyku przy składaniu zamówienia. Podajemy je wraz z kwotą ubezpieczenia – paczki i palety każdorazowo ubezpieczamy do wielkości wartości zamówienia. W przypadku gdy zauważysz uszkodzenia taśm firmowych, kartonów, folii, palet itd., prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka przyjechała nieuszkodzona i kompletna. W razie stwierdzenia uszkodzeń lub braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji towaru). Przesyłki docierają zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku przesyłek paletowych lub nietypowych koszty nie obejmują wniesienia towaru do budynku a jedynie dostarczenie możliwie najbliżej wejścia.

Zamówiony towar w zależności od gabarytów wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich DHL, DPD lub Raben. Wysyłki realizujemy na terenie Polski. Wysyłkę za granicę, oferujemy tylko po wcześniejszym ustaleniu warunków i kosztów dostawy.

Transport firmowy

Na terenie Aglomeracji Śląskiej i okolic oferujemy transport własnymi samochodami. Koszt wyceniamy indywidualnie.

Przykładowe koszty wysyłki

 • Rodzaj towaru
  Koszt przedpłata/pobranie
 • Odbiór osobisty
  zawsze 0 zł
 • Przesyłka listew przypodłogowych

  od 45/60zł

 • Przesyłka podkładów lekkich
  od 45/60zł
 • Przesyłka paletowa paneli podłogowych, podkładów ciężkich
  od 230/280zł
 • Przesyłka paletowa drzwi
  od 280/330zł