PROMOCJE

 
  • Promocja „montaż gratis” dotyczy wybranych paneli podłogowych i deski trójwarstwowej (bez ogrzewania podłogowego).
  • Pomieszczenie powinno być przygotowane do montażu. Posadzki powinny być czyste i w miarę możliwości równe, listwy przypodłogowe zdemontowane, meble wyniesione.
  • Pomieszczeń typu przedpokój lub poniżej 10 m2 nie montujemy gratis.
  • Listwy przypodłogowe montujemy odpłatnie.
  • Wystawiamy faktury z 8% VATem

Co oznacza bez VAT?

 

Promocja obowiązuje na wszystkie skrzydła wewnętrzne. Promocja nie oznacza, że kupujesz towar bez podatku VAT. Wystawiamy normalną fakturę z 23% VATem. Podane ceny uwzględniają już rabat od cen katalogowych producentów drzwi. Przykładowo biorąc cenę katalogową 680 zł brutto i dzieląc przez 1,23 otrzymujemy cenę 552,84 zł brutto. Chcesz kupić jeszcze taniej? Nie ma problemu, wiele drzwi sprzedajemy z większymi rabatami. Dodatkowo jeśli skorzystasz z kuponów promocyjnych, który otrzymasz przy kolejnym zakupie, możesz dodatkowo obniżyć kwotę z całego zamówienia.

Kto może skorzystać z promocji?

 

Z promocji może skorzystać każdy Klient który dokona zakupu za pośrednictwem sklepu internetowego.

 

Przy zamówieniu odpowiedniej ilości towarów, możesz skorzystać z darmowej przesyłki kurierskiej. Promocja nie dotyczy przesyłek pobraniowych. Po dodaniu produktów w koszyku pojawi się opcja darmowej wysyłki. Dodatkowo dla stałych klientów oferujemy kupony promocyjne na darmową wysyłkę lub dodatkowy rabat od całego zamówienia. Oferujemy także darmowy transport na terenie Aglomeracji Śląskiej w zależności od odległości i wartości zamówienia. W tabeli poniżej podaliśmy orientacyjne kwoty od której oferujemy przesyłkę w cenie zakupu.
Rodzaj towaru Darmowa dostawa
Listwy przypodłogowe od 400 zł
Podkłady pod panele od 500 zł
Klamki i okucia drzwiowe od 600 zł
Panele podłogowe i podłogi winylowe od 3500 zł
Przesyłka paletowa drzwi od 4000 zł
Przesyłka paletowa deski trójwarstwowej od 5000 zł